Elektroninis verslas

 

INOVATYVI FARMACIJOS ĮMONĖ UAB „VALENTIS“ ĮGYVENDINO ELEKTRONINIO VERSLO PROJEKTĄ

„Valentis“ – šiuolaikiška farmacijos įmonė, kurianti preparatus bei diegianti naujausias gamybos technologijas. Lietuvos mokslininkų ir įmonės specialistų realizuotos sveikatinimo idėjos tapo priimtinos ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos rinkose, į kurias eksportuojama didžioji dalis produkcijos.

Įmonė nuo 2011 m. rugpjūčio mėn. įgyvendino projektą „E-verslo sprendimo įdiegimas UAB "Valentis" poreikių patenkinimui“ (Nr. VP2-2.1-ŪM-02-K-02-056), pagal 2007-2013 metų Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir verslo aplinkos gerinimas“ priemonę „E-verslas LT“.

Šio projekto pagrindinis tikslas buvo optimizuoti įmonės vidinius ir išorinius verslo procesus, padidinant darbo našumą, suteikiant naujų galimybių verslo plėtrai.

Projekto metu įdiegtas specializuotas, įmonei skirtas e-verslo sprendimas, leidžiantis optimizuoti įmonės gamybos procesus ir sujungti skirtinguose miestuose esančius padalinius. Įmonei šio sprendimo įgyvendinimui buvo skirta iki 91.937,80 litų parama, dar tokia pačia dalimi įmonė prisidėjo ir savo lėšomis.

Daugiau informacijos: www.valentis.lt

 

NAUJIENLAIŠKIS