Naujienos

2019-04-08
 „Versan Shots“ – nauja, profesionali pagalba sklandžiam sąnarių darbui.
2019-03-17
Per 10 metų sergamumas lėtinėmis kepenų ligomis padidėjo net 2 kartus. L. Rapolienė...
2019-03-15
Sausgyslės yra nuolatos veikiamos įvairių jėgų, smūgių, todėl jas puoselėti ir...

Visos naujienos | Archyvas

Mokslo pasiekimai

Įmonė „Valentis“, siekdama savo tikslo kurti ir vartotojams pateikti tik kruopščiai patikrintus ir išsamiais tyrimais pagrįstus pruduktus, bendradarbiauja su pripažintais šalies mokslininkais ir gydytojais.

Dalyvaudami bendruose projektuose, atliekame mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą, bei kuriame naujus didesnės pridėtinės vertės produktus.

Vykdydami iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamą projektą ir bendradarbiaudami su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu, sukūrėme naujų savybių farmacinius produktus iš natūralių medžiagų – bičių produktų ir ugniažolės, kurie tinka specifinių vartotojų grupėms: vaikams, diabetikams, sergantiems lėtinėmis ligomis ir vyresnio amžiaus žmonėms.

2010 metais, kaip minėto projekto rezultatą, į rinką pateikėme specialios medicininės paskirties maisto produktą „Lidonium“, skirtą mitybos reguliavimui, esant susilpnėjusiam ląsteliniam imunitetui, vėžio profilaktikos metu, siekiant pagerinti onkologinių ligonių gyvenimo kokybę.

Kiekvienais metais mūsų įmonės specialistų sukurti preparatai Lietuvos pramoninkų konfederacijos rengiamame konkurse įvertinami „ Lietuvos metų gaminio“ aukso medaliais.

Kompanijos gaminamų maisto papildų ir nereceptinių vaistų kokybę įrodo klientų pasitikėjimas ir lojalumas. Vartotojai, rinkdamiesi įmonės gaminamus produktus, vertina mūsų pasirinkimą investuoti į produktą, o ne į rinkodaros priemones.

NAUJIENLAIŠKIS