Naujienos

2019-04-08
 „Versan Shots“ – nauja, profesionali pagalba sklandžiam sąnarių darbui.
2019-03-17
Per 10 metų sergamumas lėtinėmis kepenų ligomis padidėjo net 2 kartus. L. Rapolienė...
2019-03-15
Sausgyslės yra nuolatos veikiamos įvairių jėgų, smūgių, todėl jas puoselėti ir...

Visos naujienos | Archyvas

Veiklos kryptys

Valentis – tai įmonių grupė, integruojanti visas farmacinių produktų atsiradimo stadijas. Grupės veiklos kryptys yra diversifikuotos, tačiau viena svarbiausia linija, kurią stengiamasi išlaikyti visuomet, tai - natūralumas. Mes bendraujame su gydytojais ir mokslininkais, ieškodami nepakankamai efektyvių nusistovėjusių gydymo metodų ir priemonių, siekdami jiems pasiūlyti geresnes alternatyvas. Pagal tai kuriame naujus, inovatyvius farmacinius preparatus, rengiame bylas, registruojame, pritaikome gamybos technologijas, gaminame patys arba pasitelkdami partnerius bei užsiimame aktyvia rinkodara.

Kiekvienas naujas preparatas dar prieš pradedant jo serijinę gamybą yra kruopščiai tikrinamas dėl jo poveikio bei galimų šalutinių reakcijų. Renkama mokslinį pagrįstumą patvirtinanti medžiaga, konsultuojamasi su įvairių sričių specialistais. Preparatai išleidžiami į rinką tik visiškai įsitikinus jų saugumu ir efektyvumu.

Valentis yra gyva, nuolat auganti, besikeičianti ir kurianti organizacija. Gerbdami tradicijas, mes ieškome, kaip geriausiai naujai pritaikyti ar panaudoti laiko patikrintus sprendimus bei atrasti naujus gydymo būdus šiuolaikinei medicinai.
 

NAUJIENLAIŠKIS