Naujienos

2020-08-18
Žolinės šventės proga Palanga poilsiautojus stebino gintarą primenančia pusantros...
2020-08-06
Š. m. rugpjūčio 15 d. (šeštadienį) Žolinės proga Palangos poilsiautojus nustebins...
2020-07-03
Maisto papildų Foman®Up Shots sudėtinių komponentų derinys viename buteliuke...

Visos naujienos | Archyvas

Atskleidimo kodeksas

„Valentis“ (įskaitant UAB „Valentis Pharma“) - tai farmacijos įmonių grupė, kurianti ir gaminanti inovatyvius farmacinius preparatus bei užsiimanti aktyvia jų rinkodara.

„Valentis Pharma“ vadovaujasi etiško bendradarbiavimo politika ir pabrėžia, kad įmonė laikosi vertybių ir principų, kuriuos įtvirtina skaidrumo reikalavimai ir kodeksai, taip pat, įmonė netoleruoja jokių vertingų daiktų teikimo ar gavimo, kurie yra arba gali būti vertinami kaip darantys netinkamą įtaką.

„Valentis Pharma“ yra viena iš 40 kompanijų Lietuvoje, kuri vadovaujasi Sveikatos priežiūros specialistų (SPS) ir sveikatos priežiūros organizacijų (SPO) priimtu Atskleidimo kodeksu, kuris užtikrina sklandų visuomenės sveikatai būtiną progresą.

Šį vieningą ir efektyvų savireguliacijos kodeksą visoje Europoje priėmė Europos farmacijos priemonės ir asociacijų federacijos (EFPIA) vienijamos kompanijos.

Pagal Atskleidimo kodeksą, „Valentis Pharma“ įsipareigoja atskleisti informaciją apie savo indėlį į medikų kompetencijos ir kvalifikacijos tobulinimą, informaciją apie praktikuojančių medikų pasitelkimą vykdant su medicinos inovacijomis susijusius klinikinius tyrimus, bei kitą informaciją.

„Valentis Pharma“ tiki, kad sveikatos priežiūros specialistai (SPS) ir sveikatos priežiūros organizacijos (SPO) suteikia farmacijos pramonei vertingų, nepriklausomų ir ekspertinių žinių, gautų iš klinikinės ir valdymo patirties. Šios žinios padeda įmonei gerinti pacientų priežiūros kokybę, atneša naudos ir pavieniams asmenims, ir visuomenei apskritai.

 „Valentis Pharma“ mano, kad sveikatos priežiūros specialistai ir sveikatos priežiūros organizacijos turėtų gauti sąžiningą atlygį už pagrįstą kompetenciją ir farmacijos pramonei teikiamas paslaugas.

Vedama skaidrios politikos principų, „Valentis Pharma“ atskleidžia vertes, kurios tiesiogiai arba netiesiogiai perduodamos SPS arba SPO, pagal EFPIA informacijos atskleidimo kodeksą. 

-  „Valentis Pharma“ perleistų verčių atskleidimo ataskaita 2019 m.

-  „Valentis Pharma“ perleistų verčių atskleidimo ataskaita 2018 m.

-  „Valentis Pharma“ perleistų verčių atskleidimo ataskaita 2017 m.

-  „Valentis Pharma“ perleistų verčių atskleidimo ataskaita 2016 m.

-  „Valentis Pharma“ perleistų verčių atskleidimo ataskaita 2015 m.

Veiksmai, įvardinti šiame dokumente, apima visus verčių perleidimus, atliktus įmonės „Valentis Pharma“ už šiuos ataskaitinius laikotarpius.

NAUJIENLAIŠKIS