Naujienos

2019-04-08
 „Versan Shots“ – nauja, profesionali pagalba sklandžiam sąnarių darbui.
2019-03-17
Per 10 metų sergamumas lėtinėmis kepenų ligomis padidėjo net 2 kartus. L. Rapolienė...
2019-03-15
Sausgyslės yra nuolatos veikiamos įvairių jėgų, smūgių, todėl jas puoselėti ir...

Visos naujienos | Archyvas

Etika

VALENTIS veikla yra grindžiama aukštais etikos standartais, pagarba klientams ir socialinės atsakomybės principais. 

Kompanijos Etikos standartai yra nustatyti vidiniame etikos kodekse ir apima šias sritis: vidinę įmonės bendruomenę, socialiai atsakingą veiklą,  aplinką, kuriai turi įtakos mūsų veikla.

VALENTIS darbuotojai dirba vadovaudamiesi įmonių grupės vertybėmis ir savo darbe yra sąžiningi, mandagūs bei patikimi tiek su kolegomis, tiek su klientais. Mūsų elgesys yra atsakingas ir juo stengiamės įkvėpti aplinkinius bendrai misijai – padėti žmonėms geriausiais sveikatinimo sprendimais, bei kurti struktūrą gebančią savarankiškai plėstis,  siekiant gaminti ir tiekti aukščiausios kokybės produktus visuomenės sveikatai gerinti.

Mes tikimės, kad mūsų verslo partneriai, žinodami mūsų etikos principus, jiems pritaria ir kartu jų laikosi.

VALENTIS, kaip socialiai atsakinga įmonė, siekia, kad vykdoma veikla neturėtų neigiamos žalos visuomenei, bei stengiasi prisidėti prie visuomenės gyvenimo sąlygų gerinimo. Skatina ir palaiko tiek savo darbuotojų, tiek ir visuomenės savanorišką veiklą, siekiant visuomenei naudingų tikslų. Netoleruoja bet kokių korupcijos formų ir siekia užkirsti joms kelią tiek įmonės viduje, tiek išorėje. 

Jei susidūrėte su darbo praktikos, etikos pažeidimais ar korupcijos apraiškomis, apie tai galite anonimiškai pranešti el.paštu: etika@valentis.lt

 

 


 

 

NAUJIENLAIŠKIS