Naujienos

2016-12-02
 Tai ko reikia kaulams ir dantims – vienoje Kalcikinon+ pakuotėje
2016-08-23
 Gamta mums nuolat dovanoja natūralių vaistinių medžiagų, o įmonėje "Valentis"...
2016-07-13
Tyrimų duomenimis ilgesnis sėdėjimas sulenktomis kojomis gali sukelti kojų venų...

Visos naujienos | Archyvas

Naujienos

2016-12-02

Naujiena! Kalcikinon+ - kaulams ir dantims

 Tai ko reikia kaulams ir dantims – vienoje Kalcikinon+ pakuotėje

Sužinok daugiau

2016-08-23

Naujiena! IMUNITAL PLUS N30 Jūsų imunitetui

 Gamta mums nuolat dovanoja natūralių vaistinių medžiagų, o įmonėje "Valentis" dirbantys profesionalūs vaistininkai - žolininkai, panaudodami savo žinias bei patirtį, dovanoja kruopščiai atrinktus augalinius derinius.

Sužinok daugiau

2016-07-13

KRAUJO KREŠULIŲ SUSIDARYMO RIZIKOS PADIDĖJIMAS KELIONĖSE

Tyrimų duomenimis ilgesnis sėdėjimas sulenktomis kojomis gali sukelti kojų venų trombozę – venose susiformuoja kraujo krešulys. Tai gali būti staigios mirties priežastimi.

Sužinok daugiau

2016-06-28

BIOCELL produktų liniją papildė 2 naujos veido kaukės

Jei ne dažnos moters noras, kad jos oda būtų glotni ir skaisti, šiandien neturėtume tokio gausaus grožio priemonių pasirinkimo. Savaime aišku, jog tame troškime nėra nieko keista, juk veidas – labiausiai pastebima mūsų kūno dalis. Būtent veido oda yra ir mažiausiai apsaugota nuo įvairių nepalankių aplinkos veiksnių. Pavyzdžiui, nepridengtą veidą žiemą gairina ledinis vėjas ir šaltis, sausina šiltas uždarų patalpų oras. Vasarą odą veikia pavojingieji UV saulės spektro spinduliai, aukšta aplinkos temperatūra, kondicionuotas patalpų oras ir pan. Kita vertus, šiuolaikiniai žmonės ilgai išlieka aktyvus ir jaunatviški, tad tik atsiradusios raukšlelės ar žilstantys plaukai atskleidžia tikrąjį amžių. Todėl dėl dvasinės ir fizinės būklės dermės dažnas iš mūsų siekia sulėtinti laiko pėsakus veide ir kūne.

Sužinok daugiau

2016-06-06

Ar tikrai antiseptika ir žaizdų dezinfekcija tokia reikšminga?

Odos ligos yra vienos dažniausių, dėl kurių kreipiamasi į gydytojus. Dažnai pacientai savarankiškai gydosi įvairiais medikamentais ir priemonėmis, kurios veikia įvairias odos infekcijas ar bent turėtų jas veikti. Jų yra daug ir skirtingos kilmės. Dažniausiai žmonės kenčia nuo infekcinių odos ligų, kurių didelę dalį sudaro bakterinės ar grybelinės. Gydytojui būtina atkreipti dėmesį į odos infekcijas. Jos pavojingos, nes laiku nepastebėtos gali sukelti sunkių padarinių – nuo odos pūlinių iki sisteminių reiškinių. Kito pobūdžio pažeidimai, galintys pažeisti barjerinę odos funkciją, yra mechaniniai veiksniai (traumos, spinduliai), cheminiai dirgikliai (cheminės medžiagos, alergenai). Tiek vienu, tiek kitu atveju būtina įvertinti odos pažeidimo pobūdį ir paskirti tinkamą gydymą.

Sužinok daugiau

Archyvas

NAUJIENLAIŠKIS