2015-05-15

Farmacijos įmonė UAB „VALENTIS“ atidaro inovatyvią laboratoriją

„Valentis“ – šiuolaikiška farmacijos įmonė, kurianti preparatus bei diegianti naujausias gamybos technologijas. Lietuvos mokslininkų ir įmonės specialistų realizuotos sveikatinimo idėjos tapo priimtinos ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos rinkose, į kurias eksportuojama didžioji dalis produkcijos.

Įmonė siekdama vystyti naujas idėjas nuo 2011 m. lapkričio 15 d. įgyvendino projektą „UAB "Valentis" MTTP infrastruktūros, vaistų ir maisto papildų tyrimams, sukūrimas“ (VP2-1.3-ŪM-03-K-02-075)“, pagal 2007-2013 metų Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ priemonę „Intelektas LT +“.

Minimo projekto pagrindinis tikslas buvo sukurti mokslinių tyrimų laboratoriją, pritaikytą kurti unikalių savybių (modifikuoto pasisavinimo) farmacinius preparatus, sukuriant prielaidas jų komercializavimui bei vėlesnei jų gamybai. Projekto įgyvendinimo metu buvo sukurtos naujos tyrėjų darbo vietos modernioje laboratorijoje. Bendra projekto vertė sudaro 1.014.995,62 eurų.

Įmonė džiaugiasi, kad pavyko įgyvendinti įmonės ambicingą sumanymą sukurti MTTP laboratoriją, skirtą gaminti inovatyvius farmacinius preparatus, o gauta Europos Sąjungos parama atvėrė naujas galimybes įmonei atliekant mokslinius tyrimus, taikant naujas technologijas bei kuriant naujus farmacinius preparatus, kas sąlygos ir didesnį konkurencinį pranašumą užsienio šalyse bei padės vykdyti tolimesnę sėkmingą ir inovatyvią verslo plėtrą.

Daugiau informacijos: www.valentis.lt

« Atgal

NAUJIENLAIŠKIS