2018-02-05

NAUJAS BŪDAS PADĖTI KEPENIMS - GASTROVAL HEPAR FORMULA

GASTROVAL - ilgametė farmacinių produktų linija, kuri suteikia patikimą pagalbą virškinimui. Iš visų rinkoje esančių maisto papildų virškinimui, GASTROVAL yra Nr.1 Lietuvos gyventojų pasirinkimas*. Tai geriausias įrodymas, kad žmonės pasitiki produktais ir jų teikiama nauda.  
 
Nuo šiol, GASTROVAL šeimą papildė maisto papildas kepenims (neatsiejamai virškinimo sistemos daliai). GASTROVAL HEPAR FORMULA – tai naujas būdas padėti kepenims.  Mokslu pagrįstos komponentų proporcijos ir tikslingai parinkti augalų deriniai užtikrina esminius produkto pranašumus:
 
·         geresnį medžiagų pasisavinimą, 
·         3 pagalbos kepenims kryptis: apsauga, regeneracija, normalaus lipidų kiekio palaikymas.
 
Komponentai, esantys produkto sudėtyje, užtikrina pagalbos kepenims patikimumą:
·         Kurkuminas (iš dažinių ciberžolių šaknies), kuris pasisavina net 20 kartų geriau dėl sudėtyje esančio piperino**. Dažinių ciberžolių šakniastiebiuose yra nustatyti maždaug 235 ingredientai, iš kurių svarbiausias yra kurkuminas. Pasaulyje yra atlikta tūkstančiai tyrimų su įvairiais ciberžolių šaknų ekstraktais, kurie atskleidžia kurkumino antioksidacines savybes ir teigiamą poveikį tam tikroms organizmo sistemoms.Dažinė ciberžolė padeda palaikyti normalią kepenų ir virškinimo sistemos veiklą bei normalų kepenų lipidų kiekį, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.
 
·         Silimarinas (iš tikrųjų margainių sėklų) praturtintas kurkuminu.  Pripažinta, kad vertingiausios yra šio augalo sėklos, iš kurių gaminamas standartizuotas ekstraktas - silimarinas. Jame gausu bioaktyvių medžiagų: silibinino (sudaro didžiausiąją dalį), izosilibinino, silidianino, silichristino ir kt. Tikrasis margainis padeda palaikyti normalią kepenų veiklą ir normalią ląstelių regeneraciją. Pastaraisiais dešimtmečiais su silimarinu yra atlikta daug tyrimų, ir vis dar atliekami nauji, kurie įrodo, kad silimarinas padeda apsaugoti kepenų ląsteles nuo žalingų veiksnių ir pasižymi skatinančiu ląstelių regeneraciją veikimu.
 
·         5 augaliniai komponentai harmoningai veiklai: siauralapiai gysločiai, puikiųjų bijūnų šaknys, vaistinė medetka, didžioji dilgėlė, piperinas (iš juodųjų pipirų vaisių).  Vaistinė medetka padeda palaikyti normalią kepenų ir žarnyno veiklą. Didžioji dilgėlė padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir organizmo gyvybingumą.
GASTROVAL HEPAR FORMULA ypač rekomenduojamas žmonėms, kurie dažnai vartoja vaistus, daug perdirbto ir riebaus maisto, alkoholio.
 
*Remiantis „Softdent“ pardavimų duomenimis, vertinant vienetais 2017 m. GASTROVAL maisto papildų buvo parduota daugiausiai. 
**Kurkumino pasisavinimas organizme Kurkuminas mažai tirpus vandenyje, su maistu pakliuvęs į skrandį ir žarnyną jis pasižymi prastu biologiniu prieinamumu. Žarnyne bei kepenyse kurkuminas greitai suskaidomas į kitus junginius, todėl kraujyje dažniausiai randami tik šios medžiagos pėdsakai. Norint išspręsti šią problemą, siekiama pagerinti kurkumino absorbciją. Svarbus komponentas, pagerinantis kurkumino pasisavinimą, yra piperinas. Tyrimai atskleidė, kad šis pipiruose randamas alkaloidas sulėtina kurkumino skilimą ir pagerina jo absorbciją bei pasisavinimą organizme. Atliktame tyrime su sveikais savanoriais, kurie vartojo kurkuminą kartu su piperinu. 

« Atgal

NAUJIENLAIŠKIS