Naujienos

2020-08-18
Žolinės šventės proga Palanga poilsiautojus stebino gintarą primenančia pusantros...
2020-08-06
Š. m. rugpjūčio 15 d. (šeštadienį) Žolinės proga Palangos poilsiautojus nustebins...
2020-07-03
Maisto papildų Foman®Up Shots sudėtinių komponentų derinys viename buteliuke...

Visos naujienos | Archyvas

2020-07-03

Naujiena vyrų erekcijai, lytiniam potraukiui, pajėgumui ir energijai!

Nors šių dienų aktualijose apie intymumą bei lovos reikalus kalbėti jau nebėra tabu, tačiau tai yra tol kol klausimas neliečia kiekvieno asmeniškai. Kuris vyras paklaustas prisipažins jog turi bėdų su erekcija? Greičiausiai nusijuoks arba išvis įsižeis, kad sulaukė tokio klausimo.

Iš tiesų nėra svarbu kaip kas reaguoja šia tema, gi tai gali priklausyti nuo daugelio aspektų: charakterio, mentaliteto, auklėjimo… Svarbiausia žinoti, kad seksualinis gyvenimas tenkina jus ir partnerę. Studijos teigia, kad tinkamą seksualinį gyvenimą gyvenantys žmonės jaučiasi laimingesni, yra labiau patenkinti savo gyvenimu ir bendra jo kokybe. Tačiau jeigu nesate patenkinti savo lytiniu potraukiu, erekcija, pajėgumu ar energija verta vartoti maisto papildus, kuriuose gausu aktyvių šias funkcijas stimuliuojančių medžiagų.

Foman®Up Shots sukurtas galvojant apie seksualiai aktyvių vyrų organizmą. Sudėtinių komponentų derinys viename buteliuke sukuria charakteringą Foman®Up Shots skonį ir juntamą / teigiamą poveikį vyrų lytiniam potraukiui, erekcijai, pajėgumui ir energijai. Sudėtyje esantys augaliniai ekstraktai bei vitaminai veikia kompleksiškai:

Seksualinį aktyvumą irenergiją padeda palaikyti Peruvinė pipirnė (maca)

Lytinį potraukį ir pajėgumą padeda palaikyti Gulsčioji ragužė

Ženšenis padeda palaikyti normalią erekcijos funkciją.

Pantoteno rūgštis (vitaminas B5) padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei padeda palaikyti normalią protinę veiklą bei normalią energijos apykaitą.

Pankolis padeda palaikyti normalią virškinimo trakto veiklą.

Vitaminas D padeda palaikyti normalią raumenų funkciją, normalią imuninės sistemos veiklą.

Į sudėtį įeina taurinas (amino rūgštis).

Išmėginkite ir vartokite ilgesnį laiką kasdien, taip pajusite kaip viršijate savo galimybes. Siekiant dar geresnio poveikio svarbus įvairus ir aktyvus gyvenimo būdas bei sveika mityba.

« Atgal

NAUJIENLAIŠKIS