Naujienos

2019-04-08
 „Versan Shots“ – nauja, profesionali pagalba sklandžiam sąnarių darbui.
2019-03-17
Per 10 metų sergamumas lėtinėmis kepenų ligomis padidėjo net 2 kartus. L. Rapolienė...
2019-03-15
Sausgyslės yra nuolatos veikiamos įvairių jėgų, smūgių, todėl jas puoselėti ir...

Visos naujienos | Archyvas

2019-03-15

Pasirūpinkite sausgyslėmis

Judėjimo procese pats svarbiausias darbas tenka sausgyslėms.

Sausgyslės tarsi virvės, išsidėsčiusios žmogaus kūne, jungia raumenis su kaulais. Susitraukdami raumenys traukia sausgysles, šios dėl savo subtilios struktūros traukia kaulą ir būtent taip įvyksta judesys. Žmogui judant, o ypač sportuojant, sausgyslės yra nuolatos veikiamos tempimo ir spaudimo jėgų, atlaiko staigius smūgius, todėl jas puoselėti ir prižiūrėti – gyvybiškai svarbu.

Prižiūrint sausgysles yra labai svarbu sureguliuoti darbo ir poilsio režimą, pasirinkti tinkamą fizinį krūvį ir pasirūpinti, kad sausgyslėms netrūktų tokių maisto medžiagų kaip I tipo kolageno, mukopolisacharidų, mangano, vitamino C.

Sausgyslės sudarytos iš skaidulinio jungiamojo audinio, kuriame yra I tipo kolageno skaidulų ir elastino. Tarp kolageno skaidulų yra baltymų ir mukopolisacharidų. Sausgyslėse tarp stambių kolageno skaidulų įsiterpia smulkutės kraujagyslės, kurios aprūpina ląsteles deguonimi ir maisto medžiagomis.

Normalų sausgyslių funkcionavimą ir veiklą padeda užtikrinti maisto papildai sausgyslėms „Cignon“. Pagrindinės papildo sudedamosios dalys yra hidrolizuotas I tipo kolagenas, mukopolisacharidai, vitaminas C, kuris padeda palaikyti normalų kolageno, reikalingo normaliai kremzlių funkcijai, susidarymą ir manganas, kuris padeda palaikyti normalų jungiamojo audinio formavimąsi. Papildas ne tik prisotina sausgysles būtiniausių medžiagų, užtikrina jų stiprumą, bet ir mažina patempimo, įplyšimo riziką. 

    

« Atgal

NAUJIENLAIŠKIS