Naujienos

2020-07-03
Maisto papildų Foman®Up Shots sudėtinių komponentų derinys viename buteliuke...
2020-04-06
Jau daugiau nei 20 metų Lietuvoje gaminama Propodezų® linija pristato naujieną –...
2020-03-13
Rankų dezinfekcinis skystis „EtanCare“, kurį UAB „Valentis“ pagamino pagal...

Visos naujienos | Archyvas

2020-04-06

Propolio maisto papildų liniją gerklei ir imunitetui papildė naujiena - Propodezas® su vaistažolėmis

Jau daugiau nei 20 metų Lietuvoje gaminama Propodezų® linija pristato naujieną – Propodezą® su vaistažolėmis. Tai propolio (bičių pikio), vitamino C ir vaistažolių ekstraktų kompleksas, kuris padeda palaikyti kvėpavimo takų ir imuninės sistemos veiklą.

Propolis, dar kitaip vadinamas bičių pikis, naudojamas nuo seno. Vertingiausia propolio sudedamoji dalis yra polifenoliniai junginiai, iš kurių pagrindinę dalį sudaro flavonoidai. Svarbios yra aromatinės rūgštys ir jų esteriai, eteriniai aliejai, vitaminai, mineralai ir kt. medžiagos. Bičių pikį bitės gamina iš augalinių dervų, kurias renka nuo medžių (topolių, beržų, ir kt.) lipnių pumpurų, ūglių. Sumaišiusios jas su tam tikromis medžiagomis bei vašku gautą lipnią masę jos naudoja avilio plyšiams klijuoti, aviliui dezinfekuoti, apsaugai nuo bakterijų ir virusų. Dėl unikalios sudėties propolis yra reikšmingas mokslinių tyrimų objektas.

Propodezo® su vaistažolėmis sudėtyje yra ne tik propolio, bet ir vitamino C imuninei sistemai palaikyti. Vitaminas C taip pat padeda palaikyti normalią energijos apykaitą bei apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Vaistažolių kompleksas buvo kruopščiai atrinktas taip, kad užtikrintų reikiamą imuninės sistemos ir kvėpavimo takų palaikymą.

Saldymedžio šaknų ekstraktas – padeda palaikyti kvėpavimo takų, imuninės sistemos, virškinimo, protinę veiklą.

Svilarožių šaknų, rutulinių eukaliptų lapų, rausvažiedžių ežiuolių šaknų ekstraktai padeda palaikyti ir imuninę sistemą, ir kvėpavimo takų veiklą. Kvėpavimo takai – kvėpavimo organų sistemos dalis, kuriais cirkuliuoja įkvepiamas ir iškvepiamas oras: nosis, ryklė, burnos ertmė, gerklos, gerklė, bronchai.

Vaistinių čiobrelių žolės ekstraktas palaiko gleivių sekreciją viršutiniuose kvėpavimo takuose.

Šių vaistažolių derinys kartu su lašeliu eukalipto eterinio aliejaus sukuria charakteringą naujojo Propodezo® skonį, tuo pačiu yra lengvas, gaivus ir malonus gerklei. Išmėginkite, vartokite visais metų laikais ir būkite sveiki!


 

 

 

 

 

« Atgal

NAUJIENLAIŠKIS