Naujienos

2019-04-08
 „Versan Shots“ – nauja, profesionali pagalba sklandžiam sąnarių darbui.
2019-03-17
Per 10 metų sergamumas lėtinėmis kepenų ligomis padidėjo net 2 kartus. L. Rapolienė...
2019-03-15
Sausgyslės yra nuolatos veikiamos įvairių jėgų, smūgių, todėl jas puoselėti ir...

Visos naujienos | Archyvas

2019-03-13

Sveikos blakstienos - Solab serumo pagalba

Šiuolaikinė, socialiai aktyvi moteris, retai įsivaizduoja savo rytą be blakstienų tušo. Didelę šios kosmetikos priemonės paklausą rodo ir milžiniškas pasirinkimas „grožio“ parduotuvių lentynose. Tušas suteikia blakstienoms daugiau apimties, pailgina jas ir patankina, akys tampa išraiškingesnės. Dar ryškesnį efektą suteikia priklijuojamos blakstienos, kurias Lietuvos moterys  ypač pamėgo dėl patogumo ir praktiškumo.

Tačiau yra ir kita kasdienio blakstienų dažymo, jų klijavimo pusė – jos tampa silpnesnės, retesnės, didesnis jų kiekis iškrenta ir ne taip greitai atauga. Metams bėgant jos išretėja, nebeužauga tokios, kokios buvo „žydėjimo“ metais.  Norint kuo ilgiau išsaugoti sveikas ir gražias blakstienas patartina naudoti jų priežiūrai skirtas natūralias priemones.

Vidutiniškai žmogus turi 250 viršutinių blakstienų ir 50-100 apatinių. Blakstienos yra sudarytos iš 97% keratino ir 3% vandens. Kiekviena blakstiena turi savo gyvenimo ciklą: 2-3 savaites aktyvus augimas, 4-7 savaites ramybės stadija ir mirimo fazė.

Tad, kiekvienas plaukelis „gyvena“ apie tris mėnesius ar ilgiau (nuo 28 iki 200 dienų) ir iškrenta, kai ūgteli nauja pamaina. Tai yra visiškai natūralus atsinaujinimo procesas.

Kadangi blakstienos turi savo gyvenimo ciklą, jas galima stiprinti natūraliai su Solab serumu, kurio poveikį galima pajusti po 3 mėnesių reguliaraus naudojimo. Jo sudėtyje yra ricinos, alavijo ir migdolų aliejų derinys stiprinantis plaukų svogūnėlius.

Ricinos aliejus naudojamas kaip natūrali bei veiksminga priemonė plaukų, nagų ir odos problemoms spręsti. Ricinos aliejuje gausu vitamino E ir nepakeičiamų riebalų rūgščių. Be to ricinos aliejus slopinančiai veikia daugelį bakterijų, virusų ir grybelių.

Ricinos aliejaus nauda: skatina plaukų augimą; drėkina ir maitina plaukus; skatina blakstienų ir antakių augimą, stabdo retėjimą; maitina, drėkina, minkština ir stangrina odą; naikina smulkias raukšleles aplink akis; amžina juodus ratilus aplink akis.

Alijošius, dar vadinamas alaviju yra populiarus tarp odos priežiūros priemonių gamintojų. Egzistuoja apie 250 skirtingų alijošiaus rūšių ir tik 5 iš jų turi gydomąjį poveikį žmogui. Pagrindiniu - gydomuoju alijošiumi laikomas Aloe Vera (Aloe Barbadensis Miller), kurio natūralioji buveinė yra karšta sausa dykuma. Alavijas kosmetikoje pasižymi drėkinamuoju poveikiu, taip pat jis stiprina bei pamaitina plaukus.

Migdolų aliejuje gausu omega-3 rūgščių, kurios ramina, minkština ir maitina odą, taip gerindamos jos būklę. Migdolų aliejaus sudėtyje yra vitamino E, kuris yra natūralus antioksidantas, stabdantis odos senėjimą bei šalinantis uždegiminius procesus. Taip pat vitamino F, kuris normalizuoja riebalinių liaukų veiklą ir neleidžia plėstis poroms, skatina plaukų augimą, suteikia jiems elastingumą ir blizgesį.

Solab skirtas silpnoms, išretėjusioms blakstienoms ir antakiams, ypač rekomenduojama toms, kurios turėjo priauginamas blakstienas ir taip jas dar labiau nualino.

Prieš naudojant priemonę, nusivalykite makiažą, nusausinkite blakstienas ir antakius. Serumu tepkite antakius ir vokus prie blakstienų pagrindo. Galima naudoti kelis kartus per dieną.

BLAKSTIENOMS IKI DANGAUS!

 

 

 

« Atgal

NAUJIENLAIŠKIS