Naujienos

2020-07-03
Maisto papildų Foman®Up Shots sudėtinių komponentų derinys viename buteliuke...
2020-04-06
Jau daugiau nei 20 metų Lietuvoje gaminama Propodezų® linija pristato naujieną –...
2020-03-13
Rankų dezinfekcinis skystis „EtanCare“, kurį UAB „Valentis“ pagamino pagal...

Visos naujienos | Archyvas

2011-11-08

UAB „VALENTIS“ KURIA INOVATYVIĄ LABORATORIJĄ

 

UAB „VALENTIS“ KURIA INOVATYVIĄ LABORATORIJĄ


„Valentis“ – šiuolaikiška farmacijos įmonė, kurianti preparatus bei diegianti naujausias gamybos technologijas. Lietuvos mokslininkų ir įmonės specialistų realizuotos sveikatinimo idėjos tapo priimtinos ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos rinkose, į kurias eksportuojama didžioji dalis produkcijos.

Įmonė siekdama nuolatinio tobulėjimo ir sėkmingos konkurencijos rinkoje 2011 m. spalio mėn. pradėjo įgyvendinti projektą „UAB "Valentis" MTTP infrastruktūros, vaistų ir maisto papildų tyrimams, sukūrimas“, pagal 2007-2013 metų Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ priemonę „Intelektas LT +“.

Minimo projekto pagrindinis tikslas - įsirengti naują laboratoriją (struktūrinį padalinį), naujų vaistų, maisto papildų kūrimui, panaudojant inovatyvias technologijas, leidžiančias vystyti naujas idėjas aukštųjų technologijų srityje, o galutiniame rezultate – pristatyti rinkai naujus vaistus ir maisto papildus, didinančius įmonės konkurencingumą.
Įkurtoje laboratorijoje būtų atliekami moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra, tuo pačiu sukuriamos naujos tyrėjų darbo vietos. Įmonei šio sprendimo įgyvendinimui skirtas 4.857.152,00 Lt finansavimas, 3.238.102,00 Lt prisidės ir savo įmonės nuosavomis lėšomis.

 

« Atgal

NAUJIENLAIŠKIS