• Spausdinti
  • Nusiųsk draugui

Liugol KIDS

Liugol Kids burnos ertmės ir gerklės purškalas. 

Sudėtis: alantoinas, glicerinas, kalio sorbatas, amonio glicirizatas, joduotas povidonas, išgrynintas vanduo, polivinilpirolidonas K90, natūralus dažiklis I paprastasis karamelizuotas cukrus, natūrali obuolių kvapioji medžiaga.

Paskirtis:
  • Saugo burnos ertmės ir gerklės gleivinę nuo kenksmingų aplinkos veiksnių ir patogeninių mikroorganizmų;
  • Palaiko gerklės ir ryklės gleivinės drėgmę ir pagerina jos natūralią funkciją;
  • Padeda atsikratyti nemalonių pojūčių gerklėje (kai vaikas skundžiasi gerklės perštėjimu, skausmingu rijimu);
  • Naudojamas kaip pagalbinė priemonė esant gerklės arba burnos ertmės sudirginimui (kai yra peršalimas, tonzilitas, faringitas, laringitas, stomatitas, gingivitas).

Naudojimas. Skirtas burnos ertmei ir ryklei. Vyresniems nei 2 metų vaikams įpurkšti 2–3 kartus per dieną. Purkštuvo galvutę su antgaliu nukreipkite į gerklės sritį ir atlikite reikiamą įpurškimų skaičių (1–2 paspaudimai). Purkšdami buteliuką laikykite vertikaliai. Įpurškimo metu rekomenduojama sulaikyti kvėpavimą.

Atidarius naują pakuotę reikia nuimti apsauginį kamštelį, uždėti purkštuvo galvutę su antgaliu ir keletą kartų spustelėti purkštuvo galvutę. Saugoti, kad priemonė nepatektų į akis.

 

Pavartojus priemonės, purškiklio galvutės su antgaliu nuimti nerekomenduojama, užtenka nuplauti antgalį karštu vandeniu iš išorės arba nuvalyti jį drėgna servetėle (praplauti antgalį iš vidaus nėra būtinybės). 

NAUJIENLAIŠKIS