• Spausdinti
  • Nusiųsk draugui

Pertusinas sirupas, vaikams 100 ml.

Sudėtis: 1 ml sirupo yra 0,2 ml Thymus vulgaris L. ir (arba) Thymus zygis L., herba (vaistinių čiobrelių žolės) skystojo ekstrakto (1:2). Ekstrakcijos tirpiklis: 10 % (m/m) amoniako tirpalas / 85 % glicerolis / 90 % (V/V) etanolis / vanduo (1/20/70/109).

Indikacijos: tradicinis augalinis vaistinis preparatas, kurio indikacijos pagrįstos tik ilgalaikiu vartojimu, vartojamas peršalus, kaip atsikosėjimą lengvinanti priemonė. Skirtas 4 metų ir vyresniems vaikams ir paaugliams.

Vartojimas. Vyresniems kaip 12 metų paaugliams: gerti po 10 ml sirupo (2 matavimo šaukštus) 3 kartus per dieną. 4-12 metų vaikams ir paaugliams: gerti po 5 ml sirupo (1 matavimo šaukštą) 3 kartus per dieną.

Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas čiobreliams ar kitiems notrelinių (lūpažiedžių) šeimos (Lamiaceae, s. Labiatae) augalams.

Specialūs įspėjimai. Jei atsiranda dusulys, karščiavimas ar pūlingi skrepliai, būtina pasitarti su gydytoju. Jei vartojant šio vaisto simptomai neišnyksta per savaitę, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 4 metų kūdikiams ir vaikams, nes tokio amžiaus kūdikius ir vaikus turi konsultuoti gydytojas. Šio vaisto sudėtyje yra nuo 4 iki 6 % (V/V) etanolio (alkoholio).

Reklamos teksto parengimo data: 2019-08-01.
NAUJIENLAIŠKIS