• Spausdinti
  • Nusiųsk draugui

MEDETKŲ TINKTŪRA VALENTIS odos tirpalas ar koncentratas burnos gleivinės tirpalui

Medetkų tinktūra

Tradicinis augalinis vaistinis preparatas, kurio indikacijos pagrįstos tik ilgalaikiu vartojimu, skirtas nestiprių odos uždegimų (pavyzdžiui, nudegimų nuo saulės) simptominiam gydymui ir kaip nedidelių žaizdų gijimą skatinanti priemonė.

Taip pat šis tradicinis augalinis vaistinis preparatas gali būti vartojamas nestipraus burnos ertmės ar gerklės uždegimo simptominiam gydymui.

Vartojimas

Vartoti ant odos ar ant burnos gleivinės.

Nestiprių odos uždegimų gydymui vartoti ant odos 2–4 kartus per parą.
Naudojant kompresus, atskiesti šviežiai virintu vandeniu santykiu ne mažiau kaip 1:3. Kompresą nuimti po 30–60 minučių.

2 % tirpalas vartojamas gerklei ir burnos ertmei skalauti. Įpilti arbatinį šaukštelį tinktūros į 250 ml virinto vandens ir tokiu tirpalu skalauti gerklę daug kartų per dieną.

Vartojimas vaikams
Kadangi trūksta duomenų, vaistinio preparato ant odos nerekomenduojama vartoti jaunesniems nei 6 metų vaikams.
Kadangi trūksta duomenų, vaistinio preparato gerklei ir burnos ertmei skalauti nerekomenduojama vartoti jaunesniems nei 12 metų vaikams.

Jei vartojant šio vaistinio preparato simptomai neišnyksta per 1 savaitę, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.
 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Šis produktas priklauso grupei:

Informacinis lapelis

NAUJIENLAIŠKIS