• Spausdinti
  • Nusiųsk draugui

Menovazinas® 25/10 mg/ml odos tirpalas

Raceminis mentolis, benzokainas

 

 

Menovazinas yra vietinio naudojimo anestetikas.

Veiklioji medžiaga mentolis dirgina odos nervų galūnes, šiek tiek anestezuoja, sukelia nedidelį peršėjimą ir šalčio pojūtį, pagerina odos ir giliau esančių audinių kraujotaką. Benzokainas veikia juntamųjų nervų galūnes ir sukelia odos receptorių laikiną blokadą, todėl silpnėja impulsų srautas iš patologinio židinio ir mažėja skausmas. Etanolis valo ir sausina odą bei gerina veikliųjų medžiagų skvarbumą per raginį odos sluoksnį.

Menovazinas naudojamas lokaliam odos skausmo ir (ar) niežulio malšinimui.

 

Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vartoti ant odos. Skaudamas vietas 2 – 3 kartus per dieną reikia įtrinti 2 – 3 ml vaisto. Būtina saugoti, kad vaisto nepatektų į akis ir ant gleivinės.

 

 

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Menovazino odos tirpalo nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 18 metų vaikams, nes duomenų apie saugumą ir veiksmingumą nepakanka. 

 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Informacinis lapelis

NAUJIENLAIŠKIS