• Spausdinti
  • Nusiųsk draugui

RICINOS ALIEJUS VALENTIS geriamasis skystis

Natūralus ricinos aliejus

Ricinos aliejus vartojamas žarnynui ištuštinti prieš radiologinį arba instrumentinį žarnų tyrimą ar storosios žarnos operaciją.
Veikliosios ricinų aliejaus medžiagos dirgina žarnyno receptorius, todėl skatinama lygiųjų raumenų veikla, lengvėja žarnų turinio slydimas, didėja osmosinis slėgis, iš audinių skystis skverbiasi į žarnos spindį ir minkština nesuvirškintą maistą. Dėl tokio poveikio viduriai laisvėja.

Vartojimas

Jei gydytojas nepaskyrė kitaip, suaugusiems žmonėms rekomenduojama gerti 15 – 60 ml, vyresniems kaip 6 metų vaikams 5 – 15 ml ricinų aliejaus. Prieš vartojimą ricinų aliejų patariama atšaldyti. Skoniui pagerinti jį galima maišyti su šaltomis vaisių sultimis. Vaistą būtina užgerti stikline vandens ar kitokio skysčio.
Ricinų aliejaus poveikis pasireiškia greičiau, jei jo geriama nevalgius. Preparato nepatartina vartoti vakare, nes poveikis pasireiškia po 2 – 6 valandų.


Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Šis produktas priklauso grupei:

Informacinis lapelis

Susiję produktai

  Aukštos kokybės Lactobacillus, Bifidobacterium bakterijos.  
Maisto papildas. Fermentų ir augalinių ekstraktų produktas virškinimui.
Maisto papildas. Dar daugiau bifido bakterijų!
Tradicinis augalinis vaistinis preparatas, kurio indikacijos pagrįstos tik...
Tradicinis augalinis vaistinis preparatas, kurio indikacijos pagrįstos tik...
NAUJIENLAIŠKIS