Apie mus

Apie mus

„Valentis“ yra tarptautinė farmacijos įmonė, taikanti naujausias technologijas natūraliosios sveikatos maisto papildų, medicininių prietaisų ir žolinių preparatų kūrime bei gamyboje.
Didžiausią dėmesį skiriame skystiems maisto papildams ir nanotechnologijoms.

 

Mūsų misija

Mūsų misija yra padėti žmonėms išsaugoti sveikatą natūraliausiu būdu. Mūsų nuomone, geriausias gydymas toks, kuris padeda žmogaus kūnui atsigauti, netrikdydamas natūralaus balanso.

Valentis” siekia būti natūralios medicinos produktų lyderiu.

Mūsų veikla

Produktų kūrimas

Užsiimame įvairia veikla, tačiau visuomet išlaikome svarbiausią principą – natūralumą. Siekdami atrasti sritis, kuriose esamų gydymo metodų nebepakanka ir norėdami pasiūlyti geresnes alternatyvas, bendraujame su gydytojais ir mokslininkais. Remdamiesi atliktais tyrimais ir surinktais duomenimis, kuriame naujus, inovatyvius farmacinius preparatus ir juos registruojame, arba patys išleisdami juos į prekybą, arba perduodami gamybos technologijas savo partneriams.

Gamyba

Visa „Valentis“ produkcija atitinka griežtus Gerosios gamybos ir praktikos standartus. Užtikriname ir kontroliuojame visų išleidžiamų produktų priežiūrą – nuo veikliųjų medžiagų kokybės iki farmakologinio budrumo rizikos prevencijos.

Visi mūsų gamybos ir kokybės kontrolės metodai buvo įvertinti ir patvirtinti nepriklausomų ekspertų. Mūsų išoriniai tiekėjai taip pat atrenkami itin rūpestingai: visiems tiekėjams atliekamas „Valentis“ auditas, taip siekiant užtikrinti, kad jie visiškai atitinka mūsų kokybės kontrolės standartus.

Savo produktams mes keliame itin aukštus reikalavimus, užtikriname įstatymų nustatytų įsipareigojimų ir ES direktyvų įvykdymą.

 

Kokybės kontrolė

Prieš paleidžiant produktą į masinę gamybą, kiekvieną jų nuodugniai patikriname – įvertiname jo veiksmingumą ir galimus šalutinius poveikius. Šių procesų metu mes surenkame visus mokslinių pagrindimų įrodymus bei konsultuojamės su reikalingų sričių specialistais. Produktus į rinką paleidžiame tik tada, kai esame visiškai įsitikinę jų veiksmingumu ir saugumu.

„Valentis“ pradžia
1919
Ilgametė patirtis
„Valentis“ įkūrimo pradžia siekia 1919 metus, kai Pastero stotyje buvo pradėta gaminti vakcina, skirta skiepyti žmones nuo pasiutligės.
1931
Vilniaus vaistų gamykla
Pradėjo veikti Vilniaus vaistų gamykla – joje gaminti produktai buvo plačiai naudojami Lietuvoje ir užsienyje.
1963
Bakteriniai preparatai
Pastero stotis buvo pertvarkyta į „Bakterinius preparatus.“ Kai šis gamybos skyrius tapo nepriklausomu, čia buvo pradėti gaminti patys reikalingiausi XX–ojo amžiaus biofarmacijos produktai.
2003
Valentis
Susijungus kelioms farmacijos kompanijoms, 2003 metais buvo išrinktas bendras pavadinimas - „Valentis“. Šis pavadinimas lotynų kalboje reiškia „sveikas ir stiprus.“ Nuo to laiko kompanija sparčiai išsiplėtė, o „Valentis“ gaminami produktai kasdien eksportuojami į daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje.
Šiandien
„Valentis“ šiandien
Šiandien „Valentis“ yra tarptautinė kompanija, turinti dukterines įmones Šveicarijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir kitose Europos šalyse, ir naudojanti naujausias technologijas natūraliosios sveikatos maisto papildų, medicininių prietaisų bei žolinių preparatų kūrime ir gamyboje.

Aukščiausi kokybės standartai

GGP sertifikatas
Gerosios gamybos praktika, vaistų gamyba. Visi mūsų skyriai, procesai ir produktai atitinka GGP standartus.
GPP sertifikatas
Gerosios platinimo praktikos sertifikatas atitinka saugaus, higieniško, ir produktams gabenti tinkamo transporto reikalavimus.
ISO 9001:2015 sertifikatas
Šis sertifikatas parodo, jog gebame nuolat gaminti ir teikti produktus, atitinkančius vartotojų ir direktyvų standartus, bei nuolat tobulėti.
ISO 13485 sertifikatas
Šis sertifikatas įrodo, jog „Valentis“ kompanija atitinka reikalavimus, reikalingus gaminti ir pardavinėti medicininius prietaisus visame pasaulyje.
„EcoAgros“ sertifikatas
„EcoAgros“ sertifikatas įrodo, kad „Valentis“ gali gaminti ekologiškus produktus.
Maisto papildai - RVASVT
Gamybos skyriuje yra įdiegta Rizikos veiksnių analizės ir Kritinių valdymo taškų sistema.
Tarptautinė plėtra

„Valentis“ – nuolat tobulėjanti ir auganti kompanija. Šiuo metu savo produktus eksportuojame į daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje.

 

Norėdami pasiekti kuo didesnį našumą ir plėtrą kituose regionuose, siekiame pritraukti naujų partnerių. Tikime, jog plėtodami idėjas kartu su savo partneriais,  galime žmonėms pasiūlyti produktus, kurie padės sukurti geresnę gyvenimo kokybę.

 

Toks požiūris mums suteikia unikalų identitetą.
Susidomėjusius kviečiame bendradarbiauti.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant pagerinti vartotojų patirtį.
Sužinoti daugiau