Etika

Įmonės „VALENTIS“ veikla yra grindžiama aukštais etikos standartais, pagarba klientams ir socialinės atsakomybės principais.

Įmonės etikos standartai yra nustatyti vidiniame etikos kodekse ir apima šias sritis: vidinę įmonės bendruomenę, socialiai atsakingą veiklą, aplinką, kuriai turi įtakos mūsų veikla.

Įmonės „VALENTIS“ darbuotojai dirba vadovaudamiesi įmonių grupės vertybėmis ir savo darbe yra sąžiningi, mandagūs bei patikimi, bendraudami tiek su kolegomis, tiek su klientais. Savo atsakingu elgesiu stengiamės įkvėpti aplinkinius bendrai misijai – padėti žmonėms geriausiais sveikatinimo sprendimais ir kurti struktūrą, gebančią savarankiškai plėstis, siekdami gaminti ir tiekti aukščiausios kokybės produktus visuomenės sveikatai gerinti.

Mes tikimės, kad mūsų verslo partneriai, žinodami mūsų etikos principus, jiems pritaria ir jų laikosi.

Įmonė „VALENTIS“, kaip socialiai atsakinga įmonė, siekia, kad vykdoma veikla neturėtų neigiamos įtakos visuomenei, bei stengiasi prisidėti prie visuomenės gyvenimo sąlygų gerinimo. Įmonė skatina ir palaiko tiek savo darbuotojų, tiek ir visuomenės savanorišką veiklą dėl visuomenei naudingų tikslų. Mes netoleruojame bet kokių korupcijos formų ir siekiame užkirsti joms kelią tiek įmonės viduje, tiek išorėje.

Jei susidūrėte su darbo praktikos, etikos pažeidimais ar korupcijos apraiškomis, galite apie tai anonimiškai pranešti el. paštu  etika@valentis.lt

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant pagerinti vartotojų patirtį.
Sužinoti daugiau