Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos

Produktų gamyba

„Valentis“ specialistai Jums suteiks profesionalią pagalbą kuriant produktą – nuo pirminės produkto idėjos iki galutinių gamybos žingsnių.

Mes prisidėsime prie Jūsų produkto formulės kūrimo, nuolat Jus informuosime apie produkto vystymo ir gamybos etapus, patarsime, kaip užtikrinti, kad Jūsų produktas rinkoje būtų išskirtinis.

Kontraktinė gamyba

„Valentis“ siūlo šias paslaugas:

  • Tablečių, kapsulių, skysčių ir miltelių gamyba
  • Pirminių pakuočių gamyba – tablečių plokštelės, minkštosios ir kietosios kapsulės, skystųjų medikamentų pilstymas į buteliukus.
  • Išorinių pakuočių gamyba – išorinės skystųjų preparatų, kietųjų ir minkštųjų vaistinių preparatų pakuotės.
  • Laboratoriniai tyrimai – visi produktai yra tikrinami, jog atitiktų aukščiausius vaistinių preparatų gamybos standartus.
  • Sandėliavimas ir transportavimas – reikiamą jūsų produktų kiekį laikysime savo sandėliuose, kuriuose mūsų kompetentingi darbuotojai pasirūpins, jog produktai greitai, patogiai ir laiku pasiektų paskirties vietas visame pasaulyje.

R&D

Vidinis tyrimų ir inovacijų padalinys atliekami kiekvieno produkto saugumo ir veiksmingumo tyrimai. Daugiau nei 250 produktų pagrindinėse natūralios medicinos srityse.

Gamyba

Tablečių, kapsulių, skysčių ir miltelių gamyba.

Pirminė pakuotė

Tablečių plokštelės, minkštosios ir kietosios kapsulės, skystųjų medikamentų pilstymas į buteliukus.

Antrinė pakuotė

Išorinės skystųjų preparatų, kietųjų ir minkštųjų vaistinių preparatų pakuotės.

Logistika

Kompetentingi mūsų darbuotojai užtikrina, kad produktai greitai, patogiai ir laiku pasiektų paskirties vietas visame pasaulyje.

Individualus prekinis ženklas

Jūsų įmonei galime pasiūlyti jau pagamintus ir patikrintus produktus.

Liposominiai produktai

Tai yra inovatyvūs skystieji preparatai, kuriuose naudingosios medžiagos įvelkamos į mikrokapsules – liposomas. Liposomos apsaugo naudingąsias medžiagas nuo skrandžio rūgščių ir pagerina jų įsisavinimą organizme. Liposomos yra nematomos plika akimi, tačiau jų poveikis greitai pajuntamas pagerėjusia žmogaus savijauta ir greitesniu trūkstamų medžiagų atstatymu.

Multivitaminų purškalai

Mūsų gaminami purškalai yra sukurti taip, kad suteiktų optimalų reikiamų medžiagų kiekį. Kiekvienas papurškimas sudarytas iš mikro lašelių, kuriuose esantys aktyvieji ingredientai, įsiskverbia į minkštuosius audinius vidinėje skruosto pusėje – tokiu būdu reikalingiausi elementai pasiekia kraujotakos sistemą. Ši technologija leidžia preparatui greitai patekti į kraują, užtikrinti optimalų jo įsisavinimą..

Įvairūs maisto papildai

Esame sukūrę platų pasirinkimą įvairių mokslininkų patvirtintų maisto papildų, pagamintų iš grynų, saugių ir tik aukščiausios kokybės ingredientų, gautų iš patikimų tiekėjų. Taip pat,  galime Jums padėti išsirinkti tinkamiausią pakuotę produktams, bei pagelbėti jį registruojant valstybinėse sveikatos priežiūros institucijose.

Galimos pakuotės

Purškalai

Buteliukai vidiniams ir išoriniams purškalams-burnos, nosies, ausų, odos purškalams.

Buteliukai

Stikliniai ir plastikiniai buteliukai skystiesiems produktams- galimi 1,5 L, 1, 500 ml, 250 ml, 200 ml, 150 ml, 100 ml, 50 ml, 30 ml, 20 ml, 15 ml, 10 ml tūrio buteliukai.

Indeliai

Įvairių dydžių, spalvų, įvairiai uždaromi plastikiniai ar stikliniai indeliai tabletėms, kapsulėms, miltelių pavidalo produktams.

Plokštelės

Didelis tablečių plokštelių pasirinkimas.

Dėžutės

Gausus dėžučių ir etikečių pasirinkimas. Nuo modernių kartoninių dėžučių su lipdukais iki poligrafijos – galime išpildyti visas Jūsų pageidaujamo dizaino idėjas.

Bendradarbiavimas

Norėdami pasiekti kuo didesnį našumą ir plėtrą naujuose regionuose, nuolat ieškome naujų partnerių. Tikime, jog plėtodami idėjas kartu su savo partneriais, galime padėti žmonėms sukurti geresnę gyvenimo kokybę natūraliu žmogui ir saugiu gamtai keliu.
Toks požiūris mums suteikia unikalų identitetą ir, tikime, svetingai kviečia partnerius prisijungti prie mūsų.

Inovatyvūs produktai

„Valentis“ sukūrė ir pagamino daugiau nei 250 inovatyvių produktų įvairioms sveikatos sritims.

Kontrolės procedūros

„Valentis“ suteikia visus reikalingus patarimus techniniais ir kontrolės reguliavimo klausimais, taip pat padės įregistruojant produktą valstybinėse sveikatos priežiūros institucijose.

Pagalba rinkodaros srityje

Savo partneriams visuomet siūlome nuolatinę pagalbą vystant rinkodarą. Dalinamės sėkmingos rinkodaros patirtimi ir reikalinga informacija, geriausiomis pardavimų praktikomis, rengiame produktų mokymus. Padėsime Jums kurti vietines rinkodaros ir pardavimų strategijas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant pagerinti vartotojų patirtį.
Sužinoti daugiau